قوانین بهینه‌‌سازی موتورهای جستجو

قوانین بهینه سازی موتورهای جستجو براساس پارامترهای مشخصی در بحث سئو وب سایت و روش های بهینه سازی سایت تعریف می‌شود که پیاده سازی این قوانین ملزم به درک الگوریتم های مخصوص به بهینه سازی موتورهای جستجو می‍باشد.

درک قوانین بهینه سازی موتورهای جستجو و یاد گیری سئو وب سایت با وجود صدها الگوریتم مربوط به این حوزه میتواند تا حد زیادی گیج کننده باشد.

قوانین بهینه سازی موتورهای جستجو

برای جلوگیری از به دام افتادن در دنیای گستره و بی انتهای بهینه سازی سایت و سرگردان نشدن در میان انواع قوانین بهتر است از دو قانون کلی پیروی کنید:

1- به مدیریت محتوای سایت خود اهمیت داده و مطالب ارزشمند را انتخاب کنید.

2- برای زمان خود و افرادی که به وب سایت شما مراجعه می‌کنند، ارزش قائل شوید.

محتوای مرتبط با کسب و کار

در سال 2018 تعداد زیادی از صاحبین کسب و کار اقدام به ساخت سایت و شروع به بازاریابی اینترنتی نمودند، بسیاری از این افراد برای سئو وب سایت خود از عناوین و شعارهای بسیار بزرگ و روتین استفاده نمودند.

بسیاری از مخاطبین با توجه به رعایت شدن قوانین بهینه ‌سازی موتورهای جستجو به سمت این سایت ها هدایت شدند، اما بالا بردن بازدید وب سایت به تنهایی سبب افزایش فروش و سودآوری برای این افراد نشد؛

دلیل این مورد بسیار ساده بود؛ عناوین استفاده شده مناسب کسب و کار ایشان نبوده و مخاطبین بلافاصله متوجه دروغین بودن موضوع شده و از وب سایت های این چنینی خارح می‌شدند.

لینک دهی مناسب در وب سایت

استفاده از لینک های داخلی (مربوط به کسب و کار خودتان) و لینک های خارجی (اطلاعات منتشر شده توسط دیگران) در بالا رفتن اعتبار مطالب کمک کرده و یکی از روش های بهینه سازی سایت محسوب میشود.

دقت کنید لینک های خارجی به منابع معتبر و شناخته شده ارتباط داده شوند و حتما قبل از لینک دادن به یک مطلب آن را مطالعه نمایید. هر چه تعداد لینک های مفید و صحیح مطلب شما بیشتر باشد، سئو وب سایت قوی تری خواهید داشت.

سرعت بارگذاری

مخاطبین و موتورهای جستجو را از انتخاب سایت خود پشیمان نکنید!

اگر صفحات شما حاوی محتوای چند رسانه ای سنگین است، مطمئن شوید تیم پشتیبان وب سایت امکان بارگذاری سریع تمامی مطالب را دارند، صرف زمان زیاد برای بارگذاری صفحات وب شما ممکن است سبب خسته شدن مخاطب و حتی فراری شدن آنها شود.

تولید محتوای با ارزش افزوده بالا در سایت

اگر مطالب و محتوای منتشر شده توسط شما معتبر و مفید باشد، مراجعه کنندگان به سایت شما به عنوان یک مرجع برای دریافت اطلاعات مهم و به روز استفاده خواهند کرد.

در این صورت علاوه بر رعایت قوانین بهینه سازی موتورهای جستجو و استفاده از روش های بهینه سازی سایت، ترافیک سایت خود را بالا برده اید.

اگر مطالب این‌چنینی شما سئوی مناسب داشته باشد، توسط بازدیدکنندگان به اشتراک گذاشته خواهد شد و مقاله های شما به عنوان مرجع لینک دهی درنظر گرفته می‌شوند.

همچنین در صورتی که محتوای شما برای کاربر ایجاد ارزش افزوده کند و به اصطلاح ارزش وقت گذاشتن را داشته باشد، کاربران زمان بیشتری را در سایت شما سپری می‌کنند؛

مدت زمان سپری شده در سایت شما از مهمترین قوانین سئو سایت بوده و برای موتورهای جستجو بسیار ارزشمند است.

طراحی سایت و ساخت وب سایت با استفاده از سایت ساز آنلاین رایو در کنار استفاده از سفارش تولید محتوا و تولید محتوای شبکه های اجتماعی توسط تیم دنیپر، در بالا رفتن ترافیک و بازدید وب سایت و شبکه های اجتماعی شما بسیار موثر خواهند بود.

News source

2 August 2020 - 13:08

Tags

  • موتور_جستجو
  • موتور_جستجو_پردازش
  • seo_چیست
  • سئو
  • بهینه_سازی_موتورهای_جستجو_seo
  • شغل_بهینه_سازی_موتورهای_جستجو
  • موتور_جستجو_چیست
  • بازاریابی_seo

User Review

Total Score

No Comment Post yet

Submit Comment

Your Score