آیا قوانین سئو را می‌شناسید؟

قوانین سئو و تولید محتوا براساس تکنیک سئو برای رسیدن به یک سئو وب سایت کامل و بهینه سازی رتبه سایت بسیار تعیین کننده خواهند بود.

در صورت رعایت کردن تکنیک سئو و قوانین سئو در حین تولید محتوا و ایجاد وب سایت، ترافیک و بازدید وب سایت به طرز چشمگیری افزایش یافته و به همان نسبت امکان موفقیت در اهداف بازاریابی و فروش و افزایش سودآوری بیشتر خواهد شد.

قوانین سئو

موتورهای جستجو بزرگ و معتبر مانند گوگل برای رتبه بندی وب سایت و نمایش آنها در رابطه با کلمات کلیدی مرتبط دارای الگوریتم های متفاوتی هستند، این الگوریتم ها به نوعی پایه ریزی شده اند که هر گونه تقلب و خطا را در تولید محتوا براساس سئو شناسایی کنند و از نمایش سئو وب سایت های این چنینی جلوگیری به عمل آورند.

در نتیجه، رعایت قوانین سئو و قوانین بهینه سازی موتورهای جستجو در هنگام استفاده از تکنیک سئو برای حضور در نتایج این موتورها الزامی است.

از انواع الگوریتم های معروف گوگل میتوان به Penguin ،Panda و Hummingbird اشاره نمود.

جلب اعتماد موتورهای جستجو

یک سئو وب سایت موفق باید در اولین قدم، موفق به جلب اعتماد موتورهای جستجو شود.

در ابتدا گوگل و سایر موتورهای جستجو به شما اعتماد ندارند؛ با رعایت قوانین سئو و استفاده به جا از تکنیک سئو در هنگام تولید محتوا، به مرور زمان اعتماد سایت های جستجو را به دست خواهید آورد.

لازم به ذکر است تداوم رعایت قوانین سئو در بالا ماندن رتبه وب سایت و نمایش آن در هنگام جستجوی کلیدواژه های مرتبط توسط مخاطبین نیازمند تداوم اعتماد یک موتور جستجو به سایت و محتوای منتشر شده در آن است.

سن فهرست شدن در موتور جستجو

اگر شما نخستین فردی باشید که در مورد یک موضوع مطلبی منتشر می‌کنید و پس از انتشار مطلب آن را در گوگل بازخوانی (در اصطلاحFetch ) نمایید، همواره به عنوان نخستین وب سایتی که آن مطلب را منتظر کرده، نمایش داده می‌شوید.

در سالهای بعد از شما ممکن است افراد دیگری مقالات و جملات شما را بارها و بارها کپی کنند، در یک جستجو ی مرتبط با مقاله و زمانی که مخاطب به دنبال یک جمله‌ی مشخص میگردد، سایت مبدا در نخستین پله به ایشان نمایش داده خواهد شد.

لینک دهی معتبر

رعایت قوانین سئو، استفاده از تکنیک سئو و تولید محتوا همگی زمانی معنادار خواهند شد که از لینک دهی به جا، مناسب و معتبر استفاده کنید.

در یک محتوای قوی از لینک های داخلی و خارجی تواما استفاده شده و تمامی آنها به دقت بررسی خواهند شد.

کوچکترین خطا و اشتباه در محتوا، قطعی و یا خرابی لینک و کیفیت پایین در مطالب منتشر شده، توسط صفحاتی که محتوای خود را به آنها لینک می‌دهیم، میتواند تمام زحمات و تلاش های شما را بی‌اثر کند.

برعکس، لینک دهی در جای مناسب و به سایت های معتبر و مفید تا حد زیادی به پایدار ماندن شما در نتایج جستجو کمک خواهد کرد.

محتوای صحیح و منحصر به فرد

بسیاری از افراد فقط به تولید محتوا فکر کرده و اصراری برای بالابردن کیفیت آن ندارند!

محتوای غیر واقعی، محتوای نامعتبر، مقالاتی که بی‌دلیل به درازا کشیده شده‌اند، محتوای تکراری و مواردی از این قبیل به شدت به شما آسیب خواهند رساند.

در مقابل استفاده از مطالبی که علاوه بر رعایت قوانین سئو از محتوای مفید و قابل قبولی برخوردار هستند، میتوانند برگ برنده‌ی شما باشند.

استفاده از مجموعه هایی که در کنار طراحی سایت به ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ مانند تولید محتوا و تولید محتوای شبکه های اجتماعی می‌پردازند، برای صاحبین مشاغل بسیار میتواند کمک کننده باشد.

News source

2 August 2020 - 13:08

Tags

 • تعریف_موتور_جستجو
 • موتور_جستجو_چیست
 • موتورهای_جستجو_و_ویژگی_های_آنها
 • موتور_جستجو_گوگل
 • قیمت_سئو
 • خدمات_سئو
 • سئو_رایگان
 • سئو_چیست
 • اصول_سئو_چیست
 • تکنیک_های_سئو
 • سئو_سايت
 • بهبود_سئو_سایت

User Review

Total Score

No Comment Post yet

Submit Comment

Your Score