محتوا نویسی برای سایت
هر آنچه برای سایت خود نیاز دارید در دستان ماست.
سفارش محتوا به طول دنیپر تا قله موفقیت!
keyboard_arrow_down

آیا تاکنون در خصوص محتوا نویسی برای سایت چیزی شنیده‌اید؟ آیا ضرورت محتوا نویسی بر اساس سئو برای سایتتان را می‌دانید؟ آیا می‌دانید که محتوا سازی سایت تا چه اندازه می‌تواند در موفقیت سایت و رتبه سئو اثرگذار باشد؟

معمولا محتوا مهم‌ترین بخش هر سایت را تشکیل می‌دهد. الگوریتم‌های گوگل براساس تحلیل محتوای سایت برنامه‌ریزی شده‌اند تا برای رفع نیاز مخاطب، بهترین محتوا برای سایت را در رتبه‌های نخست به نمایش بگذارند. پس، بدیهی است که باید ضمن درک محتوا نویسی و کیفیت آن، برای داشتن بهترین محتوای سایت تلاش کنید و برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید. در این مطلب، هر آنچه در خصوص محتوا نویسی برای سایت باید بدانید را بررسی می‌کنیم تا در این حوزه اطلاعات ارزشمندی کسب کنید.

خدمات تولید محتوای دنیپر

محتوا به زبان فارسی می خواهید یا انگلیسی؟ جهت سفارش هر یک، بر روی گزینه موردنیاز خود کلیک کنید.
 
 

اهمیت تولید محتوا برای سایت

درک ضرورت هر موضوع می‌تواند ذهنیت مطلوبی برای ما ایجاد کند تا برنامه ریزی خوبی را برای رسیدن به بهترین سطح آن انجام دهیم. تصور کنید که یک کتاب با جلد زیبا و جذاب را مشاهده می‌کنید، آیا بدون درک موضوع کتاب و بررسی فهرست کتاب دست به خرید آن می‌زنید؟

قطعا پاسخ شما منفی است!

هیچ کس با مشاهده جلد زیبا، کتابی را ارزشمند نمی‌داند و تنها محتوای آن کتاب است که می‌تواند مخاطب را جذب کند و جایگاه ویژه‌ای به کتاب دهد. سایت شما نیز مانند همین کتاب است؛ هرچه ساختار طراحی و ظاهر آن جذاب باشد، اما نمی‌تواند مخاطبی را برای ماندن در سایت حفظ کند.

آن چه در سایت می‌تواند مخاطب را جذب کرده و از او یک مخاطب وفادار بسازد، محتوا سازی سایت است. شما زمانی که اطلاعات ارزشمندی را در قالب مناسب ارائه کنید، می‌توانید به طور باورنکردنی پیشرفت کرده و رتبه‌ فوق‌العاده‌ای کسب کنید. پس طبیعی است که محتوا نویسی برای سایت تا این اندازه اهمیت داشته باشد.

محتوا نویسی برای سایت

محتوا نویسی سایت

اصول صحیح محتوا نویسی برای سایت

نوشتن در هر ساختاری، چارچوب خاص خودش را می‌طلبد. نوشته‌های یک روزنامه با اصول خاص نگارشی همراه هستند، نوشته‌های یک کتاب شعر با کتاب مناسب نوجوانان متفاوت است. پس می‌توان ادعا کرد که نوشتن در هر بستر و محتوا نویسی برای سایت، اصول خاص خودش را می‌طلبد.

اگر بخواهید یک نویسنده حرفه‌ای باشید یا سایت حرفه‌ای و پرمخاطبی داشته باشید که هر روز بر مشتریان و مخاطبان‌تان اضافه شود، باید اصول محتوا نویسی سایت را بدانید. اطلاع از این نکات کمک می‌کند تا امکان تحلیل هر محتوا را داشته باشید و حتی در صورت نوشته شدن آن توسط دیگران، نظارت اصولی و حرفه‌ای بر محتوای سایت داشته باشید.

در ادامه اصول محتوا نویسی سایت را بررسی می‌کنیم:

 1. خاص و منحصربه‌فرد بنویسید
  (متن یونیک و بدون مشابه و کپی سازی باشد)
 2. موضوعات طبقه بندی شده و منظمی برای نوشتن داشته باشید
  (تقویم محتوایی)
 3. هدفمند و اصولی بنویسید
  (کلمات کلیدی مشخص و هدفمندی داشته باشید)
 4. مخاطب را تحلیل کنید
  (مناسب با نیاز مخاطب و با لحن مناسب او بنویسید)
 5. اصول سئو را بدانید و در بطن مطالب هوشمندانه از آن استفاده کنید.

با رعایت این 5 گام، می‌توانید محتوا نویسی برای سایت براساس سئو را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و محتوا سازی سایت را به شکلی حرفه‌ای تحلیل کنید. اما بپردازیم به شرح هر یک از مراحل فوق:

محتوا نوشتن برای سایت

انواع محتوای سایت

نوشتن محتوای خاص و یونیک

گوگل هر ثانیه تلاش می‌کند تا سایت‌ها و محتواهایی که به اشتراک گذاشته می‌شود را تحلیل کند و بهترین نتایج جستجو را نشان دهد. بدیهی است که درک پارامترهایی که در تحلیل گوگل نشان می‌دهد که سایت یا محتوایی غیرکاربردی و دارای امتیاز است، می‌تواند سکوی پرتاب شما باشد.

محتوای سایت باید برای اولین بار در بستر وب منتشر شود. با این قانون، هر گونه کپی برداری و ترجمه خط به خط از متن‌های دیگر سایت‌ها می‌تواند آسیب جدی به رتبه سایت شما وارد کند. گوگل با تکرار این اشتباه سایت شما را در رتبه‌های پایینی قرار می‌دهد و حتی گاهی به لیست سیاه منتقل می‌کند. در این شرایط هیچ مخاطبی از غول جستجوگر وب نخواهید داشت و این شکست قطعی برای یک سایت خواهد بود.

محتوا نویسی برای سایت با استفاده از تقویم محتوایی

یکی از مهم‌ترین اصول محتوا نویسی برای سایت، درک نظم و ترتیب نوشتن موضوعات مرتبط و هدفمند است. در واقع، شما باید طبق اصول خاصی مطالب‌تان را منتشر کنید. داشتن تقویم محتوایی که جزییات موضوعات را مرتبط با روزهای آن نمایش دهد، بسیار ضروری است.

با داشتن این تقویم می‌توانید محتوا سازی سایت را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید و در رویدادهای خاص، مخاطبان بیشتری را به سایت جذب کنید. چنین اقدامی سایت شما را، سایتی باکیفیت مطلوب به گوگل معرفی می‌کند.

تقویم محتوایی

ایجاد تقویم محتوا

تولید محتوای هدفمند و اصولی

تحلیل کلمات کلیدی که هر سایت به آن احتیاج دارد، گام مهمی در محتوا نویسی برای سایت براساس سئو است. شما با تحلیل کلمات کلیدی موردنیاز سایت می‌توانید هر سایت را در آن کلمات کلیدی مرتبط  قوی‌تر کنید و مخاطبین‌ هدف را به سمت سایت بکشانید. این اقدام به شما کمک می‌کند تا در حوزه مدنظرتان مرجع باشید و جایگاه ویژه‌ای برای مخاطبان پیدا کنید.

تحلیل مخاطب هدف

شما باید بدانید که مخاطب هدف‌تان چه طیقی از افراد را تشکیل می‌دهد. در واقع، باید بدانید که مخاطبین شما چه سبک دایره کلماتی دارند، چه مطالبی می‌خوانند، به چه موضوعاتی علاقه‌مند هستند و چه سبک نگارشی برای آن‌ها جذاب است.

با ارزیابی همین ویژگی می‌توانید به خوبی درک کنید که چگونه مخاطب را به سایت‌تان وفادار کنید و در ذهن او بمانید. چنین سبکی از نوشتن محتوا می‌تواند سکوی پرتابی برای کسب و کار یا هدفتان باشد.

اصول سئو در تولید محتوا برای سایت

بررمحتوا نویسی برای سایت

محتوا نویسی سایت بر اساس سئو

همان‌طور که می‌دانید گوگل غول موتورهای جستجو محسوب می‌شود و موفقیت اکثر سایت‌های دارای رتبه بالا، به دلیل شناخت اصول سئو و محتوانویسی برای سایت ارزشمند و مطابق با همین چارچوب است. هرچه تلاش کنید که مطالب جذابی بنویسید، اگر اصول سئو را در آن رعایت نکنید، نتیجه خاصی از تلاش‌تان مشاهده نمی‌کنید.

در میدان رقابت گوگل، تنها سایت‌هایی موفق هستند که طبق اصول سئو پیش می‌روند و برای محتوا نویسی مطابق با این اصول تلاش می‌کنند.

اگر بخواهید یک سایت قوی با فیدبک مطلوب داشته باشید، باید اصول محتوا نویسی در سایت را بدانید. درک این اصول به شما کمک می‌کند تا بهترین بازخورد را از سایت‌تان دریافت کنید. قطعا دارا بودن مخاطبین گسترده و مشتریان زیاد می‌تواند شما را قوی‌تر کند.

با محتوا نویسی بر اساس سئو می‌توانید مسیر پیشرفت سایت‌تان را پیگیری کنید. یادتان باشد که اصول سئو در تولید محتوا نویسی برای سایت می‌تواند به بهترین شکل ممکن سکوی پرتابی برای سایت‌تان باشد که موفقیت در برقراری ارتباط با مخاطبین و افزایش بازدید سایت را به همراه خواهد داشت.

اگر می‌خواهید در خصوص محتوا نویسی بر اساس سئو بیشتر بدانید و اصول سئو در تولید محتوا را درک کنید، در ادامه همراه ما باشید.

محتوا نویسی بر اساس سئو سایت

تولید محتوای سئو شده

اگر بخواهید برای تولید محتوا اصول سئو را درنظر بگیرید، باید بدانید که این اصول چیست و چگونه می‌توانید مطابق با آن‌ها تولید محتوا کنید. متخصصین حوزه وب و محتوا نویسی، عموما با ریزه کاری‌های سئو آشنایی دارند و همین موضوع موجب می‌شود تا متن‌های نوشته شده توسط آن‌ها، با موفقیت بالاتری در صفحات اولیه گوگل نمایش داده شوند. در ادامه، به کلیدی‌ترین و مهم‌ترین اصول سئو اشاره می‌کنیم.

در دنیای تکنولوژی وب، سایت‌های بسیار زیادی وجود دارند که پیوسته در حال به‌روزرسانی و ارائه اطلاعات مورد پسند کاربر هستند. اما تنها تعداد اندکی از این سایت‌ها در صفحه اول جستجوی گوگل نمایش داده می‌شوند. نمایش سایت در صفحات اولیه گوگل، موجب افزایش آمار بازدید و اعتمادسازی قوی از سوی کاربر و موتورهای جستجو می‌شود.

بهبود سرعت سایت و استفاده از کدنویسی بهینه برای بهبود سرعت یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید در هر وب سایت اولویت قرار داده شود. محتوا نویسی طبق اصول سئو موجب می‌شود تا قوانین نوشته و نانوشته‌ای را رعایت کنید که طبق آن بتوانید سایت‌ و محتوای موردنظرتان را یکی از صفحات محبوب برای گوگل و کاربران معرفی کنید.

صفحاتی که اصول سئو در آن رعایت شده است، معمولا خیلی سریع‌تر در لیست سایت‌های مورد اعتماد و ارزشمند گوگل ثبت می‌شوند. هر چند در این میان، رفتار کاربر نیز نقش مهمی دارد که باید به آن توجه کنید.

انتخاب هوشمندانه تیتر محتوا

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که می‌تواند در اصول سئو در تولید محتوا اثرگذار باشد، انتخاب موضوع و تیتر قوی برای هر مطلب است. شما به راحتی می‌توانید با انتخاب هوشمندانه موضوعاتی که در سایت مطرح می‌کنید، کاربران بسیار زیادی را به سمت و سوی خود جذب کنید. نوشتن در خصوص مطالبی که از آن‌ها در میان سایت‌ها کم‌تر نوشته شده است، موجب می‌شود تا محتوا نویسی برای سایت بر اساس سئو، بازخورد فوق‌العاده‌ای داشته باشد.

انتخاب صحیح کلمات کلیدی

در زمان جستجو، کاربر معمولا موضوع موردنظر را با نوشتن دو الی سه کلمه کلیدی جستجو می‌کند. در این میان، سایتی برنده است که کلمه کلیدی درستی را در متن و توضیحات متا سایت استفاده کرده باشد. زمانی که کلمات کلیدی را درست انتخاب کنید و محتوا نویسی برای سایت بر اساس سئو را به همین ترتیب، پیش ببرید، می‌توانید خیلی زود در بالای لیست گوگل قرار بگیرید و با رقبا در جایگاه بالاتری رقابت کنید.

جدی گرفتن نوشتن توضیحات متا

یکی از اولین متن‌هایی که در جستجوی گوگل به چشم کاربر می‌خورد، متن توضیحات متا یا description است. تنها در این شرایط کاربر می‌تواند خلاصه‌ای از متن و محتوای موجود در سایت را ارزیابی کند و بداند که آیا سایت نمایش‌داده‌شده، محتوای موردنظر او را داراست یا خیر!

پس، نوشتن متن توضیحات متا به کاربر کمک می‌کند تا انتخاب هوشمندانه‌تری داشته باشد و انتخاب‌های او، نزدیک‌تر به حقیقت ماجرا و موضوع مورد جستجو باشد.

نوشتن توضیحات متا

توضیحات متا برای تولید محتوا

ارتباط برقرار کردن با کاربر

یکی از مهم‌ترین اصول محتوا نویسی سایت بر اساس سئو، برقراری ارتباط با مخاطب است. اگر شما تمام اصول سئو را رعایت کرده باشید، اما در برقراری ارتباط با مخاطب درست عمل نکرده باشید، احتمالا دچار مشکل خواهید شد؛ چرا که گوگل علاوه‌بر این قوانین، رفتار کاربر در مواجهه با سایت شما را نیز ارزیابی می‌کند.

اگر کاربر سایت شما را مورد استفاده قرار ندهد و کاربر با بررسی رفتار او متوجه ضعف در محتوای سایت‌تان شود، خیلی زود اکثر تکنیک‌های بکار رفته در سایت برای جذب مخاطب به فنا می‌رود. پس سعی کنید با درک مخاطب هدف، گفتار و علاقه‌مندی‌های او، بهترین ارتباط را به‌وسیله نوشتار، صوت، تصویر و ویدئو با او برقرار کنید و به بهترین شکل ممکن، از کاربر استفاده کنید.

چطور محتوای جذاب بنویسیم؟

شاید در ذهن‌تان دانستن اصول سئو برای نوشتن یک متن با کلمات کلیدی مشخص بهترین محتوا باشد. اما درک نیاز مخاطب، علاقه‌مندی‌های او و سبک نوشته جذاب از مهم‌ترین نکاتی است که معمولا در هیچ کلاس و مقاله‌ای به آن اشاره نمی‌شود. برای داشتن یک محتوای جذاب باید به این نکات توجه کنید:

 • زبان، سن و طبقه اجتماعی مخاطب را بدانید.
 • سعی کنید با روالی داستانی به شرح یک موضوع بپردازید.
 • نیازهای مخاطب را برای به دست آوردن اطلاعات بشناسید.
 • شوق و ذوق‌های مخاطب در حوزه‌های مختلف را کشف کنید.
 • خط قرمزها و چارچوب‌های مخاطبین سایت‌تان را بشناسید و آن را رعایت کنید.
 • موضوعات مختلف را به شکل یک تجربه شخصی بیان کنید تا درک مخاطب را افزایش دهید.
 • یادتان باشد که تنها جذب مخاطب با محتوا نویسی برای سایت براساس سئو کافی نیست و برقراری ارتباط حسی با مخاطب نیز بخش مهمی از محتوا سازی سایت است.
نگارش محتوا

نگارش محتوا باکیفیت

مهارت های مورد نیاز برای کارشناسان تولید محتوا

جهت محتوا نویسی برای سایت، مهارت هایی لازم هستند که یک کارشناس تولید محتوا بایستی از آن ها برخوردار باشد. به موارد زیر توجه کنید:

تسلط داشتن بر روی یکی از سیستم های مدیریت محتوا (CMS)

سیستم های مدیریت محتوای زیادی وجود دارند که به سه تا از مهمترین آن ها اشاره می کنیم؛ از مهمترین آن ها می‌توان به ورد پرس، جوملا و دروپال اشاره کرد. حدود 77% از سهم بازار سیستم های مدیریت محتوا در دستان وردپرس و آن 23%، بین باقی CMSها تقسیم می‌شود.

حداقل آشنایی با فتوشاپ برای محتوا نویسی سایت

شرکت ها معمولا در زمان استخدام یک تولیدکننده محتوا حتما قید می‌کنند که تسلط بر فتوشاپ را در رزومه خود داشته باشند، اما آنچه که واقعا نیاز است یک آشنایی مقدماتی با فتوشاپ است. فتوشاپ در زمان ادیت و بهینه سازی تصاویر شاخص و میان مطلب مقالات مورد نیاز است.

یادگیری تایپ ده انگشتی

تایپ ده انگشتی برای کسانی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ کار می کنند، حکم مهارت تندنویسی برای روزنامه نگاران چندسال پیش را دارد. برخوردار بودن از این مهارت، می تواند شما را در محل کار جلو بیاندازد. تایپ ده انگشتی در ابتدا ممکن است که سرعت تایپ شما را پایین آورد اما با تمرین روزانه، سرعت تایپتان چندین برابر می شود و تایپ طولانی مدت شما را خسته نخواهد کرد.

تایپ 10 انگشتی

یادگیری تایپ ده انگشتی

توانایی نوشتن متن هدفمند

برای شخصی که محتوا نویس است، بیش از هر مهارت دیگری، مهارت خوب نوشتن اهمیت دارد. یک محتوا نویس خوب باید دامنه لغات مناسبی داشته باشد، بتواند از علائم نگارشی درست استفاده کند و بداند از هرکلمه کجا و به چه منظور استفاده کند.

شناخت موتورهای جستجو

مهمترین ابزار برای هر تولید کننده محتوا که در سطح وب فعالبت می کند، موتور های جست و جو هستند. برای شخصی که در دیگر مهارت های مرتبط با تولید محتوا ضعیف است، این مهارت می تواند نجات بخش و یاری رسانش باشد. کارشناس تولید محتوا باید بتواند از موتور جستجوی گوگل به خوبی استفاده کند و با قسمت های مختلف و الگوریتم های آن آشنا باشد.

آشنایی نسبی با زبان انگلیسی

امروزه بخش بزرگی از محتوا تولید شده، چه توسط اشخاص و چه توسط شرکت های مربوطه، به صورت ترجمه شده هستند. طبیعتا فردی که به کار تولید محتوا مشغول است، بایستی بتواند مقالات انگلیسی زبان را نیز ترجمه کند؛ از آنجایی که ممکن است مشتریان نیز به دنبال ترجمه برخی مقالات انگلیسی باشند.

آشنایی با سئو (SEO)

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو یکی دیگر از مهارت هایی  است که بهتر است شخص محتوا نویس از آن برخوردار باشد. بسیاری از مشتریان به دنبال محتوای سئو شده هستند و برخی نیز تنها محتوایی 1000 کلمه ای بدون رعایت قوانین سئو درخواست می کنند؛ کارشناسان تولید محتوا بایستی برای هر دو حالت آماده باشند.

رعایت اصول سئو یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید انجام دهید. شما باید بدانید که با دانستن اصل سئو و رعایت آن در محتوا نویسی سایت می‌توانید رتبه سایت را تاحد بسیار زیادی افزایش دهید و به بهترین شکل ممکن سایت‌تان را در مسیر رشد و پیشرفت قرار دهید.

کارشناسان ما در شرکت تولید محتوا دنیپر تمام مواردی که در بالا به آن ها اشاره کردیم را رعایت می کنند تا بتوانند بهترین محتوا را به شما عزیزان ارائه دهند. دنیپر به شما کمک می کند تا بتوانید برای سایت خود بهترین رنک و رتبه را بدست بیاورید.

ویدئو بازاریابی و محتوا نویسی سایت

سوالات متداول محتوا نویسی برای سایت

1چگونه مخاطب سایت را بشناسیم؟
شما باید بدانید که مخاطب هدف سایتتان چه افرادی هستند. تعیین این موضوع با تحلیل سایت، هدف کسب و کار و موضوعات اینچنینی امکان پذیر است. یک کاغذ مقابل‌تان قرار دهید و تمام افرادی که با مراجعه آن‌ها به سایت، می‌توانید کالا، خدمات یا اطلاع رسانی خودتان را ارائه نمایید، لیست کنید. از درون همین لیست می‌توانید مخاطب را کشف کنید.
2چه محتوایی برای کاربر جذاب است؟
کاربران به دنبال کشف محتوایی هستند که واقعی باشد و از کلیشه‌های قدیمی فاصله داشته باشد. محتوایی واقعی، صادقانه و تجربی با روالی داستانی می‌تواند بهترین سبک محتوا نویسی باشد. هرچند این ویژگی در هر حوزه متفاوت است.
3هزینه محتوا نویسی برای سایت بر چه اساس تعیین می شود؟
قیمت محتوا نویسی برای سایت بر اساس تعداد کلمات درخواستی، میزان سختی و یا آسانی محتوا و همچنین وضعیت سئو آن تعیین می شود.
4آیا می‌توان از تکنیک‌هایی مثل استفاده بیش از حد کلمات کلیدی برای بهبود سئو استفاده کرد؟
شاید در ده‌ها سال پیش که الگوریتم‌های گوگل تا این اندازه هوشمندانه عمل نمی‌کرد، رتبه سایت‌هایی که دارای دنیایی از کلمات کلیدی اما بدون محتوای مناسب بودند، بسیار بالا بود؛ اما این روزها که گوگل برای درک عملکرد کاربر و سایت، از الگوریتم‌های هوشمندانه‌ای استفاده می‌کند، نمی‌توان چندان در این زمینه از تکنیک‌های غیرمتعارف و غیراصولی استفاده کرد؛ چرا که نتیجه‌ای غیر از کاهش رتبه سایت نخواهند داشت.
5آیا تبلیغات کلیکی و پاپ آپ (Pop-up) می‌تواند بهتر از رعایت سئو در رتبه سایت موثر باشد؟
حتما در زمان وب گردی با سایت‌هایی مواجه شده‌اید که با کلیک بر روی یک لینک، چندین صفحه برای‌تان باز می‌کنند که لندینگ پیج سایت‌های دیگری است که اصلا موردنیاز شما نبوده و نیست! این یکی از روش‌های افزایش بازدید سایت به شکلی فوق‌العاده غیرحرفه‌ای است. این رفتار نتیجه‌ای به غیر از کاهش رتبه سایت هدف نخواهد داشت. این اقدام شاید بازدید لحظه‌ای سایت را افزایش دهد، اما کاربر هیچ زمانی را در آن سایت صرف نمی‌کند و همین موضوع به گوگل این پیام را می‌دهد که سایت از محتوایی بی کیفیت برخوردار است و گزینه مطلوبی برای کاربر نیست. با چنین رویدادی قطعا رتبه سایت دچار کاهش می‌شود و حتی گاهی از سوی گوگل در لیست سیاه قرار می‌گیرد.
6بهینه سازی سایت تا چه اندازه بر سئو موثر است؟
یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که باید در یک سایت رعایت کنید، درنظر گرفتن بهینه بودن آن است. شما باید بدانید که سایت تا چه اندازه از نظر کد نویسی و سرعت لود مناسب عمل می‌کند. هرچه در این زمینه حرفه‌ای تر عمل کنید، سرعت لود سایت را افزایش داده‌اید و راحت‌تر می‌توانید به رتبه‌های بالا در گوگل دست پیدا کنید.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود؟

برای امتیاز دادن بر روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 4.7 / 5. تعداد آراء 13

تاکنون هیچ ستاره ای نداده اید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

28 Comments

 1. تینا گفت:

  آیا شما تولید محتوا به زبان محاوره برای اینستاگرام هم انجام می دهید؟

  • shima sahebgharani گفت:

   بله اصولا زبان محاوره یا لحن غیر رسمی و صمیمانه برای تولید محتوا در شبکه های اجتماعی بهتر است

 2. شهاب گفت:

  جالب بود . همه نکات کلیدی برای تولید محتوا رو داشت

 3. اخلاقی گفت:

  اطلاعات جامع و کامل بود آیا محدودیت تعداد کلمه در تولید محتوا وجود دارد؟

  • shima sahebgharani گفت:

   خیر هیچ محدودیتی وجود ندارد اما تعداد کلمات یک محتوا باید به گونه ای باشد که از حوصله خواننده خارج نباشد و البته آنقدر متن محتوا جذاب و کاربردی نوشته شود که مخاطب را در صفحه نگه دارد.

 4. simin گفت:

  کسب درآمد از تولید محتوا به چه صورت است؟

  • shima sahebgharani گفت:

   اگر قصد دارید به صورت نویسنده به فعالیت تولید محتوا بپردازید، میتوانید با شرکتهایی که به نیروی تولید محتوا نیاز دارند، فعالیت کنید و کسب درآمد داشته باشید اما اگر وب سایت یا فروش آنلاین دارید و بخواهید برای سایت خودتان تولید محتوا کنید، به سبب کمکی که محتوانویسی به کسب رتبه در گوگل می‌کند، در نهایت فروش شما بالاتر رفته و کسب درآمد خواهید داشت.

 5. MASI گفت:

  چگونه تولید محتوا را شروع کنیم

  • shima sahebgharani گفت:

   اگر قصد دارید برای وب سایتتون محتوانویسی انجام بشه، میتونید با شماره 02124814 تماس بگیرید تا همکاران بخش فروش راهنماییتون کنند

 6. محمدرضا گفت:

  عالی، تبریک به تیم حرفه ای دنیپر

 7. بهنوش داوودی گفت:

  بسیار مفید و تاثیر گذار

 8. پیمان گفت:

  ممنون از اطلاع رسانی … لطفا راهنمایی کنید محتوای خوب معمولا باید چند کلمه ای باشه یعنی محتوای زیر ۷۰۰ کلمه هم موثر هست ؟

  • shima sahebgharani گفت:

   تولید محتوای باکیفیت و خوب فاکتورهای متعددی داره و صرفا تعداد کلمات مطرح نیست. بنابر موضوع وبسایت و نیاز اون وبسایت، تعداد کلمات از طرف تیم سئو پیشنهاد میشه

 9. امین گفت:

  اگر بخوایم شما همه این کارها رو با هم خودتون انجام بدین میشه؟ چجوری سفارش بدیم؟

  • shima sahebgharani گفت:

   از طریق تماس تلفنی با شماره 02124814 یا ارسال پیام در واتساپ به شماره 09018318919 و یا تکمیل فرم ثبت سفارش در سایت میتونید سفارش تولید محتوا انجام بدید

 10. سلیمان زاده گفت:

  مطالب و خدمات عالی هستند. نمونه کارهاتون کجا می توونم ببینم؟

  • shima sahebgharani گفت:

   اگر تمایل به مشاهده نمونه کارها دارید، لطفا به شماره 09018318919 در واتساپ پیام ارسال کنید

 11. جهانگرد گفت:

  یادگیری کدوم یکی از سیستم های مدیریت محتوا سریعتر و بهتره ؟

  • amirpouya گفت:

   با توجه به اینکه وردپرس از محبوبیت و کارایی بسیار بالایی برخوردار می باشد، انتخاب این CMS می تواند گزینه بهتری به نسبت سایرین نظیر جوملا، دروپال و … باشد.

 12. Erfan گفت:

  خیلی جالب بود و نکات مثبت زیادی داشت ممنون از اطلاعات.

 13. فریبا گفت:

  پشتیبانی ۲۴ ساعته دارید؟

 14. نعیم بردبار گفت:

  امکانش هست چندتا افزونه سئو برای وردپس معرفی کنید؟

 15. سینا گفت:

  چندروزه محتوارو میتونم تحویل بگیرم؟

 16. آراویژن گفت:

  خیلی ممنون مقالات سایتتون واقعا خوبه خیلی کابردی هستن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت تولید محتوا