“دنیپر، نام رودخانه‌ای است در اروپا که از کشور روسیه سرچشمه می‌گیرد و پس از عبور از کشورهای اوکراین و بلاروس به دریای سیاه می‌ریزد.”

درباره‌ مجموعه‌ دنیپر

شرکت دانش بنیان فراداده رایانه سورنا پس از ارائه‌ی موفقیت‌آمیز نرم افزار سایت ساز رایو در بازار طراحی وب سایت و جذب مشتریان در این زمینه، ایده‌ی برنامه بازاریابی دنیپر را مطرح نمود. وب سایت دنیپر پس از انجام تحقیقات بازار و به منظور انجام پروژه‌های تولید محتوای وب سایت و شبکه های اجتماعی راه اندازی شد.

در همین راستا، خدماتی همچون تولید محتوا برای وب سایت و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، موشن گرافی، ساخت ویدئو، طراحی سایت با استفاده از سایت ساز آنلاین و … توسط دنیپر قابل ارائه می‌باشد.

فعالیت ‌ها و خدمات دنیپر

فعالیت ‌های دنیپر در حوزه‌ی تولید و تالیف محتوای وب سایت و خدمات مربوط به اینستاگرام به صورت گسترده و جامع طرح‌ریزی شده است. این فعالیت‌ها شامل موارد ذیل می‌باشد که در مورد هر یک به تفصیل توضیحاتی ارائه خواهد شد:

تالیف مقاله و تولید محتوای وب سایت

یکی از عوامل مؤثر در بهبود رتبه وب سایت و بهینه سازی موتورهای جستجو مانند گوگل، تولید و تالیف مقالات در وب سایت است. نکته‌ای که در مورد تولید محتوای وب سایت حائز اهمیت بسیاری می‌باشد این است که مقاله های تولید شده برای وب سایت، می‌بایست اصول سئوی درون صفحه را رعایت کرده باشند؛ این اصول شامل استفاده درست از کلیدواژه ها و کلمات کلیدی کسب و کار موردنظر و رعایت چگالی آنها، استفاده از کلمات کلیدی سایر مقالات برای لینک دهی داخلی، ارتباط با سایر وب سایت ها برای لینک دهی های خارجی (بک لینک)، توجه به تعداد کلمات متن (حداقل 500 کلمه)، عدم کپی کردن مقالات (حتی در حد یک جمله) و … می‌باشند. عدم رعایت هر یک از اصول سئو در وب سایت می‌تواند شامل امتیاز منفی و جریمه در گوگل شود. مقالات تالیفی در دنیپر با رعایت اصول فوق انجام می‌شوند.

پست شبکه های اجتماعی و استوری اینستاگرام

امروزه، اهمیت حضور در شبکه‌ های اجتماعی بر کسی پوشیده نیست و عموم کسب و کارهای موفق این را دریافتند که فعالیت در چندین شبکه اجتماعی می‌تواند به برندسازی و شهرت کسب و کار آنها کمک شایانی نماید. فعالیت مداوم در این شبکه های مجازی، تاثیر بسزایی بر ذهن مخاطب خواهد داشت. در همین راستا، خدمات پست اینستاگرام طراحی شده است که شامل تعدادی پست و هشتگ یا طراحی اختصاصی است.

عکاسی تبلیغاتی

تصاویر بسیاری با موضوعات متنوع در انواع و اقسام وب سایت ها و حتی موتور جستجوی گوگل وجود دارد؛ اما برای متفاوت بودن باید متفاوت عمل کرد! این تفاوت می‌تواند در تصاویری باشد که از محصولات، محیط کار و مفاهیم مرتبط با کسب و کار شما توسط عکاسان حرفه ای و با تجربه دنیپر تهیه می‌گردد.

طراحی گرافیکی (بنر و پست اینستاگرام)

گاهی برای ارائه مفهوم بهتر است از یک طرح گرافیکی و ایده های خلاقانه بهره برد. طرح های گرافیکی گاه ممکن است از پایه تولید شوند و گاهی ممکن است بر روی طرح ها و یا عکس های موجود ایجاد گردند. در برخی موارد استفاده از طرح های گرافیکی نقش مؤثرتری در انتقال مطالب به مخاطبین یک کسب و کار خواهد داشت. متخصصین و طراحان گرافیک در دنیپر در پیشرفت کسب و کار شما مؤثر خواهند بود.

ساخت ویدئو

ویدئو و تصاویر متحرک (انیمیشن) بعضا می‌تواند مفاهیم، اهداف و خدمات یک کسب و کار را بهتر از تصاویر و طراحی گرافیکی منتقل کند. سناریویی که برای یک ویدئو در دنیپر درنظر گرفته می‌شود، عموما در جهت قرارگیری در وب سایت یا شبکه های اجتماعی و با هدف تبلیغات یا انتقال مفهومی خاص انجام می‌گردد.

موشن گرافیک

موشن گرافیک ها نسل نسبتا جدیدی از ویدئو هستند که با نرم افزارهای گرافیکی مخصوص به خود طراحی و تولید می‌شوند. تفاوت موشن گرافی و ویدئو در همین مورد است. شخصیت‌پردازی و خلق کاراکتر در موشن گرافی بسیار با اهمیت می‌باشد.

طراحی وب سایت با سایت ساز رایو

داشتن یک ویترین مناسب برای کسب و کار می‌تواند به عنوان اولین و ابتدایی‌ترین فعالیت در فضای مجازی و اینترنتی تلقی گردد؛ لذا طراحی زیبا، ریسپانسیو بودن و پیمایش سریع یک وب سایت قطعا در جذب مخاطب مؤثر است. سایت ساز رایو یکی از محصولات شرکت دانش بنیان فراداده رایانه است که طرح همکاری درازمدتی را با دنیپر دارد. طراحی وب سایت های حرفه ای به بهترین شکل با استفاده از سایت ساز رایو توسط کارشناسان دنیپر صورت می‌گیرد.

تبلیغات در صفحات پربازدید اینستاگرام

صفحات پربازدید در اینستاگرام، یکی از بالقوه‌ترین بسترها برای تبلیغات در این شبکه‌ی اجتماعی است.

طراحی لوگو، کارت ویزیت و ست اداری

در راستای ارائه‌ی خدمات مکمل به مشتریان عزیز در حوزه دیجیتال مارکتینگ، طراحی انواع مختلف لوگو (نوشتاری، تصویری و ترکیبی)، کارت ویزیت و ست اداری انجام می‌شود. این موارد شامل بازسازی لوگو نیز خواهد بود.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود؟

برای امتیاز دادن بر روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد آراء 3

تاکنون هیچ ستاره ای نداده اید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

شرکت تولید محتوا